Avusturya Vizesi

Avusturya vizesi almak için harekete geçmek isteyen her kim varsa tamamı olaylar araştırılmasıyla öne çıkan alanda gerekli mevcut konumda ön görülen zamanları yerine getirmeleri gerekli görülür. İsteyenler öğrenim hayatı karşısında isteyenler gezme ya da iş seyahati benzer birden fazla olaydan ötürü de Avusturya sınırlarına gidebilirler.

 

Bunun karşısında de vize almak için harekete geçmek her sürecin daha pratik bir yandan da pratik meydana gelmesine olanak sunar. Ne ek olarak detaylar bilinir bir yandan da ona göre hareket edilirse istenilen süreçler o ek olarak pratik olmaktadır. Tamamı olaylar durumdan ötürü de her bir süreci ilgi çekici bilmek vize talep edenlerin daha pratik almasına yardımcı istenir.

Avusturya Vizesi Nasıl Alınır?

İnsanlar Avusturya Schengen vizesi almak için harekete geçmek karşısında vize talep edenlerin belirli olayları yerine getirmelerinin ardından tamamı olaylar araştırılmasıyla öne çıkan alanda bilinmesi gereken ön görülen detayları bilmeleri gerekli görülür. Sadece vize talep eden ön görülen istenen olayları yerine getiriyorsa tamamı olaylar araştırılmasıyla öne çıkan konuda ne yapmaları gerektiğini de ilk gözlenerek öğrenmeleri gerekli görülür. Vize alma sürecinin düzgün yer alması karşısında her sürecin ilgi çekici bilinmesi gerekli görülür.

Vize alma düşüncesinde mevcut konumda vize talep edenler Vize Randevusu olayında daha pratik ilerleyebilmektedir. Tamamı olaylar alanda mevcut konumda yetkili vize talep edenler herkesin daha ilgi çekici yönlendirmeler yapılmasına yardımcı istenir. Başvuru süreci karşısında randevu almadan gerekli evrakların hazırlanmasına ek olarak her alanda destek sunmaktadır. Tamamı olaylar sayede kimse en minik sorun yaşamadan kendileri karşısında başvuru süreçlerini yapabilirler.

Avusturya Vize Alma Şartları Nelerdir?

Avusturya vize alma düşüncesinde mevcut konumda vize talep edenlerin belirli olayları yerine getirmesi gerekli görülür. Tamamı olaylar;

1.      En az 6 aylık süreli pasaport

2.      Pasaport içerisinde en az 2 boş sayfa

3.      Gerekli maddi kaynakların bulunması

4.      Ülkeye dönüleceğine dair maddi güvence

5.      Bilgilerin eksiksiz bir yandan da doğru yer alması…

Gibi yukarıda mevcut konumda olayları yerine getiren vize talep edenler diledikleri vakit başvuru süreçlerini yapabilirler. En minik bir olayda dahi eksik bilinirse vize talep edenlerin başvuru süreçleri sorun olabilir. Tamamı olaylar durumdan ötürü de ilk gözlenerek olayları yerine getirmek gerekli görülür.

Avusturya Vize İçin Gerekli Evraklar

 Avusturya vizesi talep etmek karşısında başvuru süreci yaparken vize talep edenlerin gerekli evrakları hazırlamaları gerekli görülür. Evraklar ne ek olarak dikkatli bir yandan da sorunsuz hazırlanırsa başvuru süreçlerin kabul olma oranları da o ek olarak pratik olmaktadır. Genel anlamda yapılacak bir yandan da gerekli mevcut konumda evraklar;

1.      Pasaport

2.      Aktif banka hesabının üç aylık dökümlerine yanı sıra 3000 TL bakiye

3.      Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

4.      Konaklama yeri bir yandan da ilgili rezervasyon bilgileri

5.      Seyahat amacını destekleyen belgeler

6.      Şoför vizesi alacaklar karşısında teminat yazısı, uluslararası ehliyet, C2 belgesi

7.      Vize ödenekinin ödeme dekontu

8.      Avusturya vize başvuru süreci formu

9.      30.000 Euro’luk seyahat sağlık sigortası

10.   Biometrik fotoğraf

11.   Ulaşım karşısında rezervasyon bilgileri

12.   Nüfus cüzdan fotokopisi

13.   Davetiye, davetiyeyi gönderenin bilgileri

14.   Çalışanların maaş bordroları, SGK işe giriş bildirgesi, 4A hizmet döküm belgesi

15.   18 yaşından küçüklere ebeveynden ya da yasal vasisten alınmış noter onaylı muvaffakatname

16.   İş yeri sahipleri karşısında faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküsü

17.   Çiftçiler karşısında ziraat odası sicil kaydı, çiftçi belgesi

Avusturya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Avusturya vize randevusu alınması karşısında belirli mevcut konumda olayların yerine getirilmesi gerekli görülür. Daha pratik bir yandan da pratik randevu almak için harekete geçmek isteyen vize talep edenler Vize Randevusu olayında işlemlerini daha pratik bir yandan da pratik yerine getirebilirler. Tamamı olaylar konuda yurtdışına çıkma düşüncesinde mevcut konumda vize talep edenler daha pratik bir şekilde işlemlerini yapabilirler. Tamamı olaylar durumdan ötürü de anında iletişime geçmek yeterli olmaktadır.

Bir yandan da vize alma işlemleri karşısında Ankara sınırlarında bulunan Avusturya Büyükelçiliklerine giderek VFS global kapsamında bulunan Ankara, İzmir, İstanbul, Gaziantep sınırlarında mevcut konumda ofislere gidilme olayı vardır. Ardından başvuru süreçleri daha pratik meydana gelmektedir.

Avusturya Vize Ücreti Ne Kadar?

Avusturya vize ücreti her ülke karşısında farklı olabilirken vize talep edenlerin belirli detaylara dikkat etmeleri gerekli görülür. Çünkü ülkelere kaç günlük vize alınacak yer almasından nasıl ülke karşısında alınacak olduğuna göre farklılıklar istenir. Genel gözlenerek vize karşısında belirlenen ödenekler;

1.      Ticari vize tipi

2.      Konferans vize tipi

3.      Araştırma vize tipi

4.      Öğrenci vize tipi

5.      İngilizce öğrenmek karşısında 3.seviye üniversite öğrencileri karşısında vize tipi

6.      Ziyaret bir yandan da turist vize tipi

7.      İstihdam vize türü

8.      Eğitim vize türü

9.      Aile birleşimi vize türü

Avusturya Vizesi Biyometri İşlemleri Nasıl Yapılır?

Avusturya vize alırken biyometri işlemlerinin yapılması gerekli görülür. Parmak izi benzer farklı uygulamalar benzer birden fazla farklı detay yer alır. Bunların genel gözlenerek incelemesi yapılırken;

1.      2 yaş altında mevcut konumda vize talep edenler

2.      Hükümetle ülke temsilcileri

3.      Son 5 yılda talep edilen vize işlemleri olanlar

4.      Fiziksel gözlenerek parmak izi veremeyecek olayda olmak

5.      Bir hata olmaması karşısında parmaklarda kesik, hasar ya da yaralanma olmaması

Yukarıda mevcut konumda olaylar varsa vize talep edenler tamamı olaylar araştırılmasıyla öne çıkan işleme tabi olmak zorunda değillerdir. Tamamı olaylar durumdan ötürü de geri kalan vize talep edenler pratik bir yandan da tabi olabilirler.

Avusturya Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Avusturya vize alan vize talep edenler nasıl ülkelere gidebilecek olduklarını da merak eder. Sadece kere Schengen vizeleri almalarının ardından seyahat edebilecek mevcut konumda ülkeler;

1.      Almanya

2.      Avusturya

3.      Belçika

4.      Çek Cumhuriyeti

5.      Danimarka

6.      Estonya

7.      Fransa

8.      Hollanda

9.      İspanya

10.   Avusturya

11.   İtalya

12.   Macaristan

13.   Letonya

14.   Litvanya

15.   Lüksemburg

16.   Malta

17.   Polonya

18.   Portekiz

19.   Slovakya

20.   Slovenya

21.   Yunanistan

Üçüncü Ülke Vatandaşları İçin Avusturya Vizesi Almak

Avusturya vizesi almak düşüncesinde mevcut konumda vize talep edenlerin gerekli mevcut konumda olayları bilmeleri bir yandan da buna göre hareket etmeleri de gerekli görülür. Böyle anlarda vizelerin ülkemizden alınabilmesi karşısında oturma izinlerinin olduğuna dair belgeler gerekli olmaktadır. Tamamı olaylar tarz mevcut konumda belgeler varsa da gösterimlerin yapılması ardından vize almak için harekete geçmek karşısında hak kazanabilirler.

Avusturya’ya sınırlarınızı gezmek isteyen vize talep edenler belirli detayları bilerek bunları göz ardı etmeden de hareket etmeleri gerekli görülür. Üçüncü ülke vatandaşı mevcut konumda vize talep edenler Suriyeli ya da Iraklı olabilecekleri benzer bunlar ek uygulamalara da tabi olacaktır. Talep edilen tamamı olaylar araştırılmasıyla öne çıkan ek uygulamalar ardından vize alımları da daha pratik istenir.

 

 

 

 

 

0552 504 06 28

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Scroll to Top
Scroll to Top