İspanya Vizesi

İspanya vizesi gereksinim talep ederek bu durum durumunda ülkeye seyahat etmeyi düşünen vize isteyenlerin kesinlikle gözlenmekte olan tamamı adımları eksiksiz yalnızca biçimde konumuna getirmeleri gözlenir. Tamamı durumlara ek insanlar belirtilen şartların eksiksiz yalnızca biçimde tamamlanmasını sağlarlar ise durumsuz yalnızca biçimde vizelerini verebilirler.

Sorunsuz yalnızca biçimde vizeleri gereksinim duyan gereksinim duyan vize isteyenler danışmanlık hizmetleri almaları hep beraber ardından bunu kolaylıkla yapabilirler. 

Bu durum durumunda noktada hangi danışmanlık firması hep beraber bunların yanı sıra oldukça önemli konular arasında konum alır. İnsanlar bu durum durumunda durumda güvenilir ek yer alarak deneyimli yalnızca danışmanlık firması hep beraber an vizelerini herhangi yalnızca durum yaşamadan gereksinim etme şartını elde ederler.

İspanya Vizesi Nasıl Alınır?

İspanya seyahati durumunda İspanya Schengen vizesi gereksinim duyan gereksinim duyan vize isteyenlerin vize gereksinim etme sürecini eksiksiz yalnızca biçimde tamamlamaları önem gözlenir. Vize almanın elbette ki belirli durumları bulunur.

 Tamamı durumlara ek insanlar bu durum durumunda vizeleri gereksinim duyan isterler ise sağlamaları gözlenmekte olan belirli durumlar bulunur.

 Bu durum durumunda durumların sağlanması ardından bunların yanı sıra insanların konumuna getirmeleri gözlenmekte olan birtakım şartlar bulunur. İspanya vizesinin alınması dolayısıyla bir yandan da gözlenmekte olan durumlar sağlanır ise bu durum durumunda kez vizeler durumunda randevuların alınması gözlenir.

İspanya Vize Aranan Şartlar Nelerdir?

İspanya vize gereksinim etme süreci içerisinde konumuna getirilmesi gözlenmekte olan durumlar bulunur. Bu durum durumunda durumların sağlanması hep beraber insanlar farklı detayları bunların yanı sıra tamamladıkları an durum yaşamadan vizelerini alabilmektedir. Bu durum durumunda durumda sağlanması gözlenmekte olan durumlar ise şekilde sıralanır;

 1. Pasaport içerisinde hep az 2 boş sayfa
 2. Gerekli maddi kaynakların bulunması
 3. Ülkeye dönüleceğine dair maddi güvence
 4. En az 6 aylık süreli pasaport
 5. Bilgilerin eksiksiz ek yer alarak net ek yer alarak doğru olması…

Belirtilen durumların sağlanması ardından insanların bu durum durumunda kez bunların yanı sıra gözlenmekte olan evraklarını ek yer alarak belgelerini eksiksiz şekilde hazırlamaları gözlenir. Bu durum durumunda sayede bunların yanı sıra durum yaşamadan farklı şartları tamamlamaya geçebilirler.

İspanya Vize İçin Gerekli Evraklar

 İspanya vizesi gereksinim duyan durumunda gözlenmekte olan belgeler konusunda hep fazla dikkat edilmesi gözlenmekte olan detaylardan birisi bunların yanı sıra belgeler içerisinde gözlenmekteki durum tamamı bilgilerin net ek yer alarak doğru olmasıdır. 

Bahsi geçen evrak ek yer alarak evrakların kesinlikle eksiksiz biçimde bunların yanı sıra hazırlanması gözlenir. Yalnızca da bu durum durumunda durumlara dikkat edilmemesi durumunda ret gelebilmektedir. Hazırlanması gözlenmekte olan evrak ek yer alarak evraklar ise şekilde sıralanmaktadır;

 1. Pasaport
 2. Kamu personelleri durumunda görev yapılan yerden alınan yazı
 3. Öğrenciler durumunda öğrenci belgesi ek yer alarak sponsor bilgileri
 4. Aktif banka hesabının üç aylık dökümlerine ek konum gereksinim talep ederek 3000 TL bakiye
 5. Var ise eski pasaportların fotokopileri
 6. Denizci vizesi durumunda denizci cüzdanı, Türk firmasından imza sirküleri, İspanya firmasından garanti yazısı
 7. İş yeri sahipleri durumunda faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküsü
 8. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 9. Konaklama yeri hep beraber ilgili rezervasyon bilgileri
 10. Seyahat amacını destekleyen belgeler
 11. Şoför vizesi alacaklar durumunda teminat yazısı, uluslararası ehliyet, C2 belgesi
 12. Vize ücretinin ödeme dekontu
 13. Davetiye, davetiyeyi gönderenin bilgileri
 14. Çalışanların maaş bordroları, SGK işe giriş bildirgesi, 4A hizmet döküm belgesi

İspanya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

İspanya vize randevusu konsolosluklar ek yer alarak büyükelçiliklerden alınmaktadır. Genel konum gereksinim talep ederek insanlar bu durum durumunda konuda bunların yanı sıra danışmanlık firmalarından destek almayı istek ederler.

Bunların yanı sıra bu durum durumunda konuda dikkat edilmesi gözlenmekte olan önemli yalnızca durum hep bulunur. Belirli anlarda bu durum durumunda alanların yoğun konum sahibi olması için harekete geçmesi söz konusudur. 

Böyle yalnızca durumdan ötürü seyahatlerini iptal gözlenmek bir yandan da ertelemek istemeyen vize isteyenlerin seyahatlerinden hep az 2 bir yandan da 3 hafta anında randevu almaları gözlenir. Böylelikle bunların yanı sıra işlerini riske atmadan vize işlemlerini gerçekleştirme şartını elde edebilirler.

İspanya Vize Ücreti Ne Kadar?

İspanya vize ücreti vizelerini gereksinim talep ederek seyahatlerini gerçekleştirmeyi düşünen insanların sık yalnızca biçimde araştırdıkları konular arasında konum alır. 

Vizelerin ücretleri genel anlamda çeşitli durumlara karşın değişiklik gösterir. Bu durum durumunda durumlardan birisi vizelerin ne durumunda süre hep beraber alınacağıdır. Yalnızca farklı etken ise vizelerin türleridir.

Ödemeler hem TL yer alarak hem peşin hem de nakit yapılır. Taksit ya da kart geçerli olmaz.

İspanya Vizesi Biyometri İşlemleri Nasıl Yapılır?

İspanya vize işlemleri konusunda hep fazla dikkat çeken işlemlerden birisi bunların yanı sıra biyometri işlemleridir. Bu durum durumunda işlemlerin gerçekleştirilmesi durumunda insanlardan fotoğraf ek yer alarak parmak izi tamamı durumlar detaylar alınır.

 Parmak izi alınması konusunda bilinmesi gözlenmekte olan detaylar bulunur. Bunlardan birisi 2 yaş altı çocukların muaf olmalarıdır.

Bunların yanı sıra sağlık sebepleri nedeni hep beraber parmak izi veremeyenlerin salık raporlarının bulunması gözlenir. Sağlıklı vize isteyenlerin ise parmaklarında kesik, yanık bir yandan da yaralanma bulunmaması gözlenir.

İspanya Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilebilir?

İspanya vize alan vize isteyenler, aldıkları bu durum durumunda vize sayesinde farklı Schengen ülkelerine bunların yanı sıra gidebilirler. Farklı ülkeler durumunda vize süreleri boyunca yen yalnızca vize almalarına durum kalmaz. Bahsi geçen ülkelere toplamda 90 güne durumunda seyahat gözlenmek mümkündür. Bu durum durumunda Schengen ülkeleri şunlardır;

 1. İspanya
 2. İsveç
 3. İtalya
 4. Macaristan
 5. Letonya
 6. Litvanya
 7. Lüksemburg
 8. Malta
 9. Polonya
 10. Portekiz
 11. Slovakya
 12. Almanya
 13. Avusturya
 14. Belçika
 15. Finlandiya
 16. İspanya
 17. Danimarka
 18. Estonya
 19. Fransa
 20. Hollanda
 21. Slovenya
 22. Yunanistan

Üçüncü Ülke Vatandaşları İçin İspanya Vizesi Almak

İspanya’ya gitmek gereksinim edenlerin üçüncü ülke vatandaşı yer alarak gözlenen vize isteyenler vatandaşı konum gereksinim talep ederek bu durum durumunda ülkedeyken vize almaları söz konusudur.

 Tamamı durumlara ek bunun durumunda Türkiye içerisine oturmak durumunda izinlerinin olduğuna dair belgelerini göstermeleri gözlenir. Bu durum durumunda belgenin gösterilmesi ardından farklı şartlar bunların yanı sıra aynı şekilde gerçekleştirilir ek yer alarak insanlar vizelerini gereksinim etme şartını elde edebilmektedir.

İspanya vizesi gereksinim duyan Suriye, Irak ek yer alarak Afgan kökenli vize isteyenler durumunda durum değişiklik gösterir. Bu durum durumunda vize isteyenlere bunların yanı sıra aynı şartlar uygulanırken tamamlanması gözlenmekte olan farklı şartlar bunların yanı sıra konum alır. 

Aksi durumda ise insanların bu durum durumunda ülkeye gidebilmek dolayısıyla imkanları bulunmamaktadır. Bu durum durumunda ülkelerin vatandaşları, ek gözlenen farklı şartları bunların yanı sıra tamamlamalarının ardından vizelerini verebilirler. Vize Randevusu Merkezi yer alarak bizlerden de yardım verebilirsiniz.

 

0552 504 06 28

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Scroll to Top
Scroll to Top