Hindistan Vizesi

Hindistan vizesi almayı düşünen pek çok vize talep eden bulunmaktadır. Bir yandan da sizler de bu vize talep edenlerden birisi iseniz kesinlikle bu vizeleri nasıl yöntemler almanız gerektiğini en ine detaylarına kadar bilmeniz gerekecektir. Bir yandan da vizenizi almak adına sizler de gereken detayları biliyor iseniz vizenizi çok daha kolay bir biçimde alma durumunu elde edebilirsiniz.

Eğer sizler de Hindistan vizesi almak istiyor olursanız bu kapsamda gerekli olan bütün olayları en minik bir eksiklik bile olmadan bilmeniz gerekecektir. Olayları yerine getirmenizin ardından bu kez de yerine getirmeniz gereken belirli işlemler bulunacaktır. Bu kapsamda Vize Randevusu danışmanlık acentesi her zaman için güvenilir bir biçimde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Senelerdir bu alanda deneyimli ve profesyonel bir acente gözlenerek sizlerin vizelerinizi en minik bir sıkıntı yaşamadan almanızı sağlayacaktır. Bu kapsamda sizler de Hindistan seyahati gerçekleştirmek istiyor olursanız vizelerinizi almak adına bizleri tercih edebilirsiniz.

Hindistan Vizesi Nasıl Alınır?

Hindistan Schengen vizesi almak pek çok vize talep edenin hayallerinde olan bir olaydır. Bu kapsamda sizler de vizelerinizi almak isterseniz bir yandan da nasıl yöntemler alacağınız konusunda bütün detayları en ince ayrıntısına kadar bilmenizde fayda bulunmaktadır. Bu vizeleri almak adına sizlerin ilk gözlenerek vize almak adına gerekli görülen olayları sağlamanız gerekecektir.

Eğer kontrol etmenizin ardından gerekli olaylara uygun iseniz bu kez de dikkat etmeni gereken olay başvuru süreci işlemlerini eksiksiz ve doğru bir biçimde gerçekleştirmeniz olacaktır. Hindistan vize işlemleri gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken belirli olaylar da alınır.

Evrak hazırlama süreci esnasında tamamı evraklarınızın eksiksiz ve aynı zamanda da doğru bir biçimde hazırlanmış yer alması gerekmektedir. Bir yandan da tamamı belge ve evraklarınız eksiksiz şekilde hazırlanmış ise sizler de sorun yaşamadan vize alma işlemlerinizi gerçekleştirme durumunu elde edebilirsiniz. Hindistan vizesi almak adına ne kadar kapsamlı bir biçimde bu evrakları hazırlar olursanız bir yandan da vize alma süreciniz sizler için çok daha kolay bir hale gelecektir.

Hindistan Vize Alma Şartları Nelerdir?

Hindistan vize için sizlerin olayları salama konusunda oldukça hassas olmanız gerekecektir. Çünkü bu olayları sağlamamanız olayında vizenizi almanızın durumu bulunmayacaktır. Bir pasaportunuzun yer alması bu kapsamda ilk olay gözlenerek sayılmaktadır. Pasaportunuzda aranan tek olay ise içerisinde 2 adet boş sayfa bulunması ve en az 6 ay daha geçerli konumda olan yer almasıdır.

Vize alma işlemleri için uygun bir pasaportunuzun bulunması ardından maddi durumlar devreye girecektir. Bir yandan da bu seyahat için maddi durumlarınız uygun ise sizler de vize alma işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hindistan’ya gitmek istediğiniz zaman bu olayı sağlamanız da ciddi anlamda önem taşımaktadır. Bu aşamada da sorun yaşamamanızın ardından bu kez de gerekli olan başvuru süreci işlemlerinizi eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekecektir. Bu aşamayı da tamamlamanızın ardından sizler de vizelerinizi talep edebilirsiniz.

Hindistan Vize İçin Gerekli Evraklar

 Hindistan vizesi almak istemeniz olayında belki de en önemli aşama vize için gerekli evraklarınızı hazırlamanızdır. Ne kadar kapsamlı bir biçimde evraklarınızı hazırlayabilirseniz bir yandan da o kadar sorunsuz şekilde ve kısa süre içerisinde vizelerinizi talep edebilirsiniz. Tamamı durumların için sizlerin de hazırlamanız gereken başvuru süreci evrakları şöyledir;

1.      6 ay geçerliliği bulunan pasaportunuz

2.      Banka hesabınızda en az 3 bin lira bakiye yer alması

3.      Banka hesabınızın son 3 aylık hesap dökümlerini gösteren belge

4.      Vize ödenekinin ödeme dekontu

5.      Davetiye ve beraberinde davetiyeyi gönderenin bilgileri de

6.      Kamu personeli olanlarda görev yapılan yerden alınan yazı

7.      Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

8.      Maddi durumları gösteren belgeler

9.      Hindistan vize başvuru süreci formu

10.   Konaklama ile ilgili rezervasyon bilgilerini gösteren belge

11.   Seyahat amacını destekleyen belgeler

12.   30.000 Euro’luk seyahat sağlık sigortası

13.   Biometrik fotoğraf

14.   Öğrenciler için öğrenci belgesi ve sponsor bilgileri

15.   Ulaşım ile ilgili rezervasyon bilgilerini gösteren belge

16.   Şoför vizesi alacaklar için teminat yazısı, uluslararası ehliyet, C2 belgesi

17.   Çalışanların maaş bordroları, SGK işe giriş bildirgesi, 4A hizmet döküm belgesi

18.   Çiftçiler için ziraat odası sicil kaydı, çiftçi belgesi

19.   Var ise eski pasaportların fotokopileri

20.   Reşit olmayanlarda noter onaylı muvaffakatname

21.   İş yeri sahipleri için faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküsü

Hindistan Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Hindistan vize randevusu alınması gerekli olmayan ülkelerden birisidir. Sizler de işlemlerinizi en minik bir zorluk yaşamadan geçirmek adına bir danışmanlık acentesinden yardım almayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle de tamamı işlemleriniz en minik bir sorun yaşamadan gerçekleştirilecektir. Bu sayede sizler de vizelerinizi sorun yaşamadan talep edebilirsiniz.

Vizelerinizi alabilmek adına sizler de Vize Randevusu danışmanlık acentesini tercih edebilirsiniz. Böylelikle de Hindistan vizesi için sadece sizlerin bizimle iletişime geçmeniz gerekecektir. Bu süreç içerisinde randevu alma sürecinin yanı sıra diğer işlemlerinizi de çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Tamamı durumların için de güvenilir bir acente aradığınız zaman en minik bir tereddüt yaşamadan bizleri tercih edebilirsiniz.

Hindistan Vize Ücreti Ne Kadar?

Hindistan vize ücreti için farklı adresler içerisinde farklı bilgiler görmüş olabilirsiniz. Bir yandan da bu konuda aklınızda sual işaretleri oluşması son derecede doğaldır. Çünkü vize ödenekleri olaya göre farklı ödeneklerde alınmaktadır. Bu olaylardan birisi alınmak istenen vizelerin türü bilinirken bir diğeri ise vizelerin süresi olmaktadır.

Sizler de Hindistan vize ödenekleri konusunda net bilgi almak istiyor olursanız bir yandan da direk gözlenerek bizlere ulaşmayı tercih edebilirsiniz. Bir yandan da bizlere ulaşmanızın ardından almayı düşündüğünüz vizelerin türü ve süresini belirtmenizin ardından tam gözlenerek ne kadar ödenek ödemeniz gerektiğini de öğrenebilirsiniz. Tamamı durumların için sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hindistan Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Hindistan vize aldığınız zaman alacağınız bu vize ile beraber diğer Schengen ülkeleri de seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vizelerin süreleri kadar bu ülkelerden istediğinize gidebilir ve istediğiniz şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu vize ile gidebileceğiniz ülkeler şöyle sıralanır;

1.      Litvanya

2.      Lüksemburg

3.      Malta

4.      Polonya

5.      Portekiz

6.      Slovakya

7.      Hollanda

8.      İspanya

9.      İsveç

10.   İtalya

11.   Slovenya

12.   Yunanistan

13.   Almanya

14.   Avusturya

15.   Belçika

16.   Çek Cumhuriyeti

17.   Danimarka

18.   Estonya

19.   Fransa

20.   Macaristan

21.   Letonya

Üçüncü Ülke Vatandaşları İçin Hindistan Vizesi Almak

Hindistan’a gitmek isteyen üçüncü ülke vatandaşlarının da bu vizeleri alma durumları alınır. Tamamı işlemler aynı şekilde gerçekleştirilir. Sadece bu olaya bunların yanı sıra üçüncü ülke vatandaşlarının Türkiye içerisinde oturma izinlerinin bulunması gerekmektedir. Bu iznin yer alması ve başvuru süreci belgelerine eklenmesi ardından üçüncü ülke vatandaşları da vizelerini alabilmektedir. Böylelikle de en minik bir sorun dahi yaşamadan vizelerini alabilmekte ve böylelikle de sorunsuz şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir.

 

 

0552 504 06 28

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Scroll to Top
Scroll to Top