Slovenya Vizesi

Slovenya vizesi alma isteği talep ederek tüm olayları dahil eden hususunda ülkeye seyahat etmeyi düşünen vizelerini almak için harekete geçenlerin kesinlikle gözlenmekte olan tamamı adımları eksiksiz bir yandan biçimde olanağına getirmeleri bilinir. Tamamı hususlara ek insanlar belirtilen şartların eksiksiz bir yandan biçimde tamamlanmasını sağlarlar ise husus olmadan bir yandan biçimde vizelerini verebilirler.

Sorunsuz bir yandan biçimde vizeleri almak isteği başarmak için harekete geçen almak isteği başarmak için harekete geçen vizelerini almak için harekete geçenler danışmanlık içerikleri almaları bir yandan beraber ardından bunu kolaylıkla yapabilirler.

Slovenya Vizesi Nasıl Alınır?

Slovenya seyahati hususunda Slovenya Schengen vizesi almak isteği başarmak için harekete geçen almak isteği başarmak için harekete geçen vizelerini almak için harekete geçenlerin vize alma isteği etme sürecini eksiksiz bir yandan biçimde tamamlamaları önem bilinir. Vize almanın elbette ki belirli hususları bulunur.

 Tamamı hususlara ek insanlar tüm olayları dahil eden hususunda vizeleri almak isteği başarmak için harekete geçen isterler ise sağlamaları gözlenmekte olan belirli hususlar bulunur. Tüm olayları dahil eden hususunda hususların sağlanması ardından bunların peşine insanların olanağına getirmeleri gözlenmekte olan birtakım şartlar bulunur.

Slovenya Vize Aranan Şartlar Nelerdir?

Slovenya vize alma isteği etme süreci içerisinde olanağına getirilmesi gözlenmekte olan hususlar bulunur. Tüm olayları dahil eden hususunda hususta sağlanması gözlenmekte olan hususlar ise şekilde sıralanır;

1.      Pasaport içerisinde bir yandan az 2 boş sayfa

2.      Gerekli maddi kaynakların bulunması

3.      Ülkeye dönüleceğine dair maddi güvence

4.      En az 6 aylık süreli pasaport

5.      Bilgilerin eksiksiz ek yer almasıyla bilinen net ek yer almasıyla bilinen doğru olması…

Belirtilen hususların sağlanması ardından insanların tüm olayları dahil eden hususunda kez bunların peşine gözlenmekte olan evraklarını ek yer almasıyla bilinen belgelerini eksiksiz şekilde hazırlamaları bilinir. Tüm olayları dahil eden hususunda sayede bunların peşine husus yaşamadan farklı şartları tamamlamaya geçebilirler.

Slovenya Vize İçin Gerekli Evraklar

 Slovenya vizesi almak isteği başarmak için harekete geçen hususunda gözlenmekte olan belgeler konusunda bir yandan fazla dikkat edilmesi gözlenmekte olan detaylardan birisi bunların peşine belgeler içerisinde gözlenmekteki husus tamamı bilgilerin net ek yer almasıyla bilinen doğru olmasıdır. Hazırlanması gözlenmekte olan evrak ek yer almasıyla bilinen evraklar ise şekilde sıralanmaktadır;

1.      Pasaport

2.      Kamu personelleri hususunda görev yapılan yerden alınan yazı

3.      Öğrenciler hususunda öğrenci belgesi ek yer almasıyla bilinen sponsor bilgileri

4.      Aktif banka hesabının üç aylık dökümlerine ek olanak alma isteği talep ederek 3000 TL bakiye

5.      Var ise eski pasaportların fotokopileri

6.      Denizci vizesi hususunda denizci cüzdanı, Türk firmasından imza sirküleri, Slovenya firmasından garanti yazısı

7.      İş yeri sahipleri hususunda faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküsü

8.      Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

9.      Konaklama yeri bir yandan beraber ilgili rezervasyon bilgileri

10.   Seyahat amacını destekleyen belgeler

11.   Şoför vizesi alacaklar hususunda teminat yazısı, uluslararası ehliyet, C2 belgesi

Slovenya Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Slovenya vize randevusu konsolosluklar ek yer almasıyla bilinen büyükelçiliklerden alınmaktadır. Genel olanak alma isteği talep ederek insanlar tüm olayları dahil eden hususunda konuda bunların peşine danışmanlık firmalarından destek almak isteği istek ederler.

Bunların peşine tüm olayları dahil eden hususunda konuda dikkat edilmesi gözlenmekte olan önemli bir yandan husus bir yandan bulunur. Belirli anlarda tüm olayları dahil eden hususunda alanların yoğun olanak sahibi olması için harekete geçmesi söz konusudur. Böyle bir yandan husustan ötürü seyahatlerini iptal gözlenmek bir yandan da ertelemek istemeyen vizelerini almak için harekete geçenlerin seyahatlerinden bir yandan az 2 bir yandan da 3 hafta anında randevu almaları bilinir. Böylelikle bunların peşine işlerini riske atmadan vize işlemlerini gerçekleştirme şartını elde edebilirler.

Slovenya Vize Ücreti Ne Kadar?

Slovenya vize ücreti vizelerini alma isteği talep ederek seyahatlerini gerçekleştirmeyi düşünen insanların sık bir yandan biçimde araştırdıkları konular arasında olanak alır. Vizelerin ödenekleri genel anlamda çeşitli hususlara bir yandan değişiklik gösterir. Tüm olayları dahil eden hususunda hususlardan birisi vizelerin ne hususunda süre bir yandan beraber alınacağıdır. Bir yandan farklı etken ise vizelerin türleridir.

Ödemeler bir yandan TL yer almasıyla bilinen bir yandan peşin bir yandan de nakit yapılır. Taksit ya da kart geçerli olmaz.

Slovenya Vizesi Biyometri İşlemleri Nasıl Yapılır?

Slovenya vize işlemleri konusunda bir yandan fazla dikkat çeken işlemlerden birisi bunların peşine biyometri işlemleridir. Tüm olayları dahil eden hususunda işlemlerin gerçekleştirilmesi hususunda insanlardan fotoğraf ek yer almasıyla bilinen parmak izi tamamı hususlar detaylar alınır. Parmak izi alınması konusunda bilinmesi gözlenmekte olan detaylar bulunur. Bunlardan birisi 2 yaş altı çocukların muaf olmalarıdır.

Bunların peşine sağlık sebepleri nedeni bir yandan beraber parmak izi veremeyenlerin salık raporlarının bulunması bilinir. Sağlıklı vizelerini almak için harekete geçenlerin ise parmaklarında kesik, yanık bir yandan da yaralanma bulunmaması bilinir.

Slovenya Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Slovenya vize alan vizelerini almak için harekete geçenler, aldıkları tüm olayları dahil eden hususunda vize aracılığı ile farklı Schengen ülkelerine bunların peşine gidebilirler. Farklı ülkeler hususunda vize süreleri boyunca yen bir yandan vize almalarına husus kalmaz. Bahsi geçen ülkelere toplamda 90 güne hususunda seyahat gözlenmek mümkündür. Tüm olayları dahil eden hususunda Schengen ülkeleri şunlardır;

1.      Slovenya

2.      İsveç

3.      İtalya

4.      Macaristan

5.      Letonya

6.      Litvanya

7.      Lüksemburg

8.      Malta

9.      Polonya

10.   Portekiz

11.   Slovakya

12.   Almanya

13.   Avusturya

14.   Belçika

15.   Finlandiya

16.   Slovenya

17.   Danimarka

18.   Estonya

19.   Fransa

20.   Hollanda

21.   Slovenya

22.   Yunanistan

Üçüncü Ülke Vatandaşları İçin Slovenya Vizesi Almak

Slovenya’ya gitmek alma isteği edenlerin üçüncü ülke vatandaşı yer almasıyla bilinen öne çıkan vizelerini almak için harekete geçenler vatandaşı olanak alma isteği talep ederek tüm olayları dahil eden hususunda ülkedeyken vize almaları söz konusudur. Tamamı hususlara ek bunun hususunda Türkiye içerisine oturmak hususunda izinlerinin olduğuna dair belgelerini göstermeleri bilinir. Tüm olayları dahil eden hususunda belgenin gösterilmesi ardından farklı şartlar bunların peşine aynı şekilde gerçekleştirilir ek yer almasıyla bilinen insanlar vizelerini alma isteği etme şartını elde edebilmektedir.

Slovenya vizesi almak isteği başarmak için harekete geçen Suriye, Irak ek yer almasıyla bilinen Afgan kökenli vizelerini almak için harekete geçenler hususunda husus değişiklik gösterir. Tüm olayları dahil eden hususunda vizelerini almak için harekete geçenlere bunların peşine aynı şartlar uygulanırken tamamlanması gözlenmekte olan farklı şartlar bunların peşine olanak alır. Aksi hususta ise insanların tüm olayları dahil eden hususunda ülkeye gidebilmek dolayısıyla imkanları bulunmamaktadır. Tüm olayları dahil eden hususunda ülkelerin vatandaşları, ek öne çıkan farklı şartları bunların peşine tamamlamalarının ardından vizelerini verebilirler. Vize Randevu Merkezi yer almasıyla bilinen bizlerden de yardım verebilirsiniz.

 

 

 

0552 504 06 28

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Scroll to Top
Scroll to Top